در حال بارگذاری ...
پنج‌شنبه 19 تیر 1399
 • افتخار آفرینی دانشجوی دانشکده فنی و حرفه ای دختران تهران ولی عصر(عج) در سومین دوره جشنواره پروفسور حسابی

  به گزارش روابط عمومی دانشکده فنی و حرفه ای دختران تهران ولی عصر(عج) ،سومین دوره جشنواره پایان نامه­­های برتر ایران جایزه ویژه پروفسور حسابی با حضور و حمایت طیف وسیعی از دانشگاه­ها و مراکز علمی و تحقیقاتی ایران اسلامی برای سومین دوره متوالی به صورت غیر حضوری برگزار گردید.

  در این جشنواره که با محورهای پایان نامه ،رساله ،پروپوزال ،مقاله ،طرح پژوهشی وکتاب پذیرای آثار پژوهشگران بود؛ اثر دانشجوی رشته مهندسی صنایع شیمیایی دانشکده، خانم زهراسیاح البرزی تحت عنوان"ساخت پادزهر سم گیاه الدوریک" پس از بررسی توسط کمیته محترم داوران پذیرفته شد.

  همچنین در این جشنواره ایشان به عنوان دانشجو ویژه و پژوهشگربرترو پایان نامه وی نیز به عنوان پایان نامه برتر انتخاب گردید.

  شایان ذکر است که این اثر تحت عنوان " شناسایی ترکیبات گیاه الدوریک و تعریف آن برای جامعه وساخت پادرزهر سم گیاه الدوریک " دردرام اشتات آلمان پذیرش و ثبت گردیده است که در 26 تیر ماه چکیده­ی آن در مجموع مقالات این دانشگاه چاپ خواهد شد.

  این موفقیت را به ایشان تبریک عرض می­نماییم و امیدداریم شاهد موفقیت­های روز افزون ایشان در تمام مراحل زندگی و درخشیدن بیشتر دانشجویان دانشکده در تمامی عرصه­ های علمی باشیم.

  نظرات کاربران