در حال بارگذاری ...
شنبه 1 مهر 1396

جشن عید غدیر برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده، مراسم گرامیداشت عید غدیرخم و دهه ولایت وتکریم سادات معزز با حضور معاونین وهمکاران در روز یکشنبه 19/6/96 در سالن اجتماعات برگزار گردید .
در این نشست ابتدا معاون اداری مالی جناب آقای مهندس  رفیعی، ضمن تبریک این عید بزرگ به نکاتی درمورد انجام وظایف محوله در محیط کاربا تاسی از مرام امیرالمونین علیه  السلام و حادثه غدیر اشاره نمودندو به داشتن بصیرت همراه با همدلی در محیط کارتاکید نمودند.  

در ادامه حجه الاسلام والمسلیمن آقای وحید اسلامی ، امام جماعت دانشکده به نکات ارزشمندی در مورد فضایل حضرت علی علیه السلام از قبیل عزت نفس و شجاعت ،عیدسعید غدیرخم،اشاره نمودند.

آقای اسلامی گفت: یکی از فضایل امیرالمونین ، اشجع شجاعان جهان بودن ایشان  است که به بیان شیخ مفید ،شجاعت آن حضرت نوعی معجزه است و با احدی قابل قیاس نمی باشد.ایشان با اشاره به نامه 45 نهج البلاغه گفت:حضرت می فرماید اگر تمام عرب به من حمله کنند من رویگردان نمی شوم واین نشان از قدرت روحی و معنوی آن حضرت است.

 از برنامه های جانبی این مراسم تقدیر از کارمندان سید وسادات و بریدن کیک توسط این عزیزان در فضایی بسیارشادو همچنین مولودی خوانی توسط مداح اهل بیت علیه السلام را می توان نام برد.

 

مطالب مرتبط

کارآموزی مهر 96

کارآموزی مهر 96

قابل توجه دانشجویانی که در ترم مهر 96 درس کار آموزی اخذ نموده اند:   1-دانشجویان می توانند از تاریخ 3/7/96 لغایت 10/7/96به انتشارات ...

|

انتصاب جناب آقای مهندس رفیعی به عنوان معاون اداری-مالی دانشکده فنی دختران ولی عصر(عج)

انتصاب جناب آقای مهندس رفیعی به عنوان معاون اداری-مالی دانشکده فنی دختران ولی عصر(عج)

به گزارش روابط عمومی دانشکده، طی حکمی از سوی خانم دکتر صباحی رییس دانشکده،با توجه به شایستگی  و  تجارب  ارزنده ی جناب آقای مهندس رفیعی، ایشان  به عنوان معاون اداری-مالی دانشکده ...

|

تقویم آموزشی نیمسال اول 97-96

تقویم آموزشی نیمسال اول 97-96

دانشجویان عزیز توجه نمایید: جهت انتخاب واحد می توانید در روزهای اعلام شده از ساعت 8 الی 24 به سایت ولیعصر(عج) مراجعه نمایید.

|

گزارش برگزاری مراسم شب های قدر

گزارش برگزاری مراسم شب های قدر

مراسم پرفیض و نورانی شب های قدر در شب نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم  ماه مبارک رمضان به همت امور فرهنگی در خوابگاه نرگس برگزار گردید. دراین ...

|